SHERBIMET TONA

Aftesia jonë për të kuptuar dhe plotësuar nevojat e klientëve tanë na bën sot lider në treg për prodhimin e mobiljeve më cilësore dhe që I përshtaten nevojave dhe dëshirave tuaja.

DHOME Nate

Dhoma e gjumit është një nga ambjentet më të rëndësishme të shtëpisë tuaj, streha e qetësisë , rehatisë, intimitetit dhe relaksit. Për këtë arsye ne krijojmë mjedise të qeta, relaksuese, ku cdo element është i pasqyruar nga dekorime të skalitura në dru dhe nga delikatesa e kombinimit të ngjyrave. Krevate, komodina, komo dhe pasqyra, dormeza, dollape që përbëjnë grupin e arredimit të dhomës së gjumit krijohen dhe bashkohen në unitet me njëra tjetrën .

[Shiko galerine ... ]

DHOME DITE

Ne besojmë që cdokush duhet të jetojë në një shtëpi që e duan, në një shëpi të ngrohtë e cila e bashkon edhe më shumë një familje. Midis balancës të shumëkërkuar ndermjet punës dhe jetës, ne besojmë se shtëpia është vendi ku ju keni kontroll, prandaj punojmë në cdo detaj që ambjentet e ndenjes të jenë sa më mikpritëse dhe të ngrohta. Sigurisht këtë e bejmë duke përdorur materialet më cilësore.

[Shiko galerine ... ]

kuzhine

Kuzhinat klasike janë krijuar për të qenë të përjetshme, të thjeshta dhe të freskëta, sesa të errëta, të komplikuara dhe tradicionale. Mbajtja e një skeme me ngjyra të lehta me thekse të errëta të rastit do ta bëjë jetën tuaj shumë më të lehtë kur bëhet fjalë për krijimin e një modeli modern klasik të kuzhinës.

[Shiko galerine ... ]

DYER te brendshme

Dyert prej druri të ngurta bëhen ose nga një pllakë druri e ngurtë ose, më shpesh, nga një konstruksion kornizë dhe panel që përdor dru natyral - qoftë një dru i butë si pisha apo një drurë si lisi. Dyert e jashtme të bëra nga druri zakonisht përdorin konstruksion të fortë druri për forcë dhe siguri.

[Shiko galerine ... ]

Qellimi i punes tone eshte te krijojme dicka qe ti rezistoje kohes dhe te jete po aq e bukur sa diten e pare.

1190

Projekte

1174

KLIENTE TE KENAQUR

210

KONCEPTE

28

VITE NE TREG

Ejani dhe beni nje vizite!

Duke vizituar ambientet tona te showroomit dhe ambientin tone te punes do te siguroheni te gjitha arsyet pse klientet tane kane ngelur te kenaqur nga puna jone.

Galeria e puneve

Punet tona nder vite.

Nje pjese e puneve tona jane te listuar ne galerine me poshte

Rezervo nje takim

Arkitektet tane ndodhen ne cdo moment prane jush.

Nese ju keni nje ide ne mund tjua realizojme ate.

tipobet giriş bedava deneme bonusu veren siteler mp3 dönüştürücü sihirli kantarma ücretsiz at yarışı siyahbet